niedziela, 30 grudnia 2012

KOLOR

Od jakiegoś czasu miałam ochotę na te spodnie. Dobrze że czekałam. Przecenili. Kupiłam sobie do nich bluzkę, koszulkę i całość wyniosła mnie tyle ile kosztowały spodnie przed przeceną. Bardzo się z tego cieszę. Te jednak zakupy miały miejsce na poczatku grudnia a wczoraj zrobiłyśmy atak z moja córką na galerię i kupiłyśmy kilka rzeczy z przecen i nie tylko ale o ty to już chyba po Nowym Roku.

SPODNIE, BLUZKA, KURTKA: CAMAIEU
MOTOCYKLÓWKI: DEICHMAN

czwartek, 27 grudnia 2012

W FIOLETACH

Nie przepadam za tym kolorem i na palcach rąk mogłabym wyliczyć elementy w mojej garderobie które mają taki kolor. Kiecka którą dzisiaj mam gościła już na tym blogu TUTAJ. Nie często po nią sięgam więc skoro już to wstawiam fotki.
KURTKA: CAMAIEU
TORBA: GIEŁDA
BUTY: LASOCKI
KIECKA: SH
SZAL: PRODUKCJA WŁASNA

P/S Zdjęcia robione w połowie grudnia stąd śnieg. Dzisiaj pogoda u nas iście wiosenna.

wtorek, 25 grudnia 2012

CZAS ŚWIĄT

Strasznie dużo chciałabym napisać, pokazać... Ale choróbsko mnie dorwało. W tym miesiącu jestem chora po raz drugi. Katar, kichanie i ból głowy nie pozwalają w pełni ciszyć się świętami. Cóż...
Dzisiaj zestaw z wczorajszego wieczoru i choć post ten miał być typowo świąteczne, z dekoracjami itd. to sił jednak na to mi brak więc ograniczam się do minimum. mam jednak nadzieję, że to wkrótce nadrobię.

KURTKA: NY
KOMIN: PRODUKCJA WŁASNA
SPÓDNICA, KOSZULA: ORSAY
RĘKAWICE: SZACHOWNICA
 BIŻU: PREZENT

środa, 19 grudnia 2012

BIEGANINA

Też to zauważacie? Ciągły przedświąteczny pęd?Ciągły pośpiech? Ciągłe zdenerwowanie, że nie zdążymy czegoś przygotować, kupić? I to ciągłe narzekanie wokoło...że to niby nie potrzebne, że już ostatni rok, że ludzie zwariowali...A przecież sami w tym uczestniczymy. Zapierniczamy dwa tygodnie przed świętami, sprzątamy, gotujemy, pieczemy, biegamy po sklepach w poszukiwaniu prezentów a summa summarum kupujemy na ostatnia chwilę to co zostało...Ciągły pośpiech, ciągły brak czasu, ciągłe zmęczenie. Oj, ale byle do świąt i to błogie nicnierobienie, gazetka, robótka w ręku i telewizja. Obżarstwo, lenistwo i grzeszenie po przedświątecznej spowiedzi, ach...
A ja na przedświątecznej wyprzedaży kupiłam spodnie i bluzkę, i koszulkę, i buty...nie te ostatnie to już nie na wyprzedaży:)
Post z tymi ciuchami już niebawem a dzisiaj też po raz pierwszy na blogu pokazuje moją bluzeczkę z Reserved.

BLUZKA: RESERVED
SPODNIE: SKLEPIK
KOZAKI: LASOCKI
MARYNARKA: SH
KOMIN: PRODUKCJA WŁASNA

niedziela, 16 grudnia 2012

KLASYCZNE POŁĄCZENIE

Zawsze na czasie, zawsze modne, jednym słowem ponadczasowe. Połączenie czerni z bielą. Może całkiem biała ta moje kurtka nie jest ale...Nie często ją noszę ponieważ niby z ciepłego materiału lecz bez rękawów nie zawsze pasowała do naszej pogody. Ostatnio zakupiłam sobie długie rękawiczki i myślę, że teraz częściej będę po nią sięgać.SPÓDNICA:?
RĘKAWICE: RESERVED
TORBA: SKLEPIK
BUTY: CCC
KURTKA:NY
KOMIN: PRODUKCJA WŁASNA
KOT RUDOLF

niedziela, 9 grudnia 2012

ROCK AND MILITARY

Trochę ćwieków na torebce i butach i militarny w kroju i kolorze płaszcz to mój zestaw z przed kilku dni. Płaszcz dobrany nieprzypadkowo albowiem bluzka ma w sobie zielone motywy. Kupiłam ją w lumpiku i uważam za jedną z największych lumpikowych zdobyczy tego sezonu. Według mnie jest piękna. Kupując ja miałam już przed oczyma zestawienie jej z borowymi spodniami i zielonymi butami (takie jak mam na sobie tylko zielone). Widziałam bowiem takie na allegro ale niestety się spóźniłam. Płaszczyk kupiłam latem też w lumpiku. Wisiał sobie przez nikogo niezauważany podczas upalnych dni więc przygarnęłam za przysłowiowe grosze i teraz okazał się idealny.PŁASZCZ, BLUZKA, SWETER: SH
TOREBKA: SKLEPIK
SPODNIE: CAMAIEU
BUTY:GIEŁDA
KOMIN:MIKA

A w bonusie BETI!!!