niedziela, 11 maja 2014

WĘŻOWY WZÓR...

...bardzo mi się spodobał. Spodnie takie właśnie kupiłam w H&M-ie.
Nieczęsto wchodzę do tego sklepu ponieważ w naszej galerii jest on beznadziejny. Ubrania porozmieszczane bez żadnej koncepcji w nieładzie zarówno  kolorystycznym, rodzajowym  jak i...BRRR,jest strasznie.Przypomina to raczej mało interesujący lumpeks a nie popularną sieciówkę. Tymczasem odwiedzając inną galerię, ot tak, od niechcenia weszłyśmy z Andzią do
tamtejszego H&M-u. I jakież miłe zaskoczenie. Wszystko super poukładane, wyeksponowane. Poszczególne kolekcje wzbogacone o dodatki, dobrane wszystko kolorystycznie i pod względem wzorów...
Ze sklepu oczywiście nie wyszłyśmy pusto. Ja między innymi kupiłam pokazywane dzisiaj spodnie- leginsy. Już je lubię mimo iż miałam je na sobie zaledwie dwa razy:))
SPODNIE, BRANSOLETA: H&M
KOSZULA:NN
ŁAŃCUSZEK: NY
TORBA, BUTY: CCC
KAMIZELKA: SH+DIY
 

niedziela, 4 maja 2014

MAJÓWKOWO

Moja Sis stwierdziła, że już na mojego bloga nie będzie wchodziła bo po cóż ma wchodzić skoro i tak nie ma nowych wpisów. W sumie...ma rację.
Coby nikt więcej tak nie pomyślał wrzucam zdjęcia z dzisiejszego dnia. U nas bardzo zimno, i jak to jedna pani dziś w telewizji stwierdziła " nie wypowiem się na temat pogody bo musiałabym sie żle wyrazić"
Wiem, wiem moja cieniutka parka nie wskazuje na to, że jest zimno. Ci jednak którzy mnie znają wiedzą, że mnie jest zawsze za ciepło, stąd mój strój. Z drugiej jednak strony skoro ja mówię, że jest zimno, to zimno jest na prawdę.
SPODNIE, BOKSERKA: NY
PARKA: SINSAY
BUTY: LASOCKI
TOREBKA: NN
SZAL: SH