sobota, 30 marca 2013

WPIS KOSZYCZKOWY

Aura nadal mało wiosenna wiec kilka zdjęć tuż przed wyjściem ze Święconką zrobionych w domu.SPODNIE: CAMAIEU
BLUZKA:SH


ŻYCZĘ WSZYSTKIM WESOŁEGO ALLELUJA!!!

środa, 27 marca 2013

AŻ TRUDNO UWIERZYĆ...

...w to że zdjęcia które dziś prezentuję robione były w lutym. Wówczas załapało sie na nie i słońce i ozimina w tle i nawet trawa jakaś wiosennie zielona.
Tymczasem, za oknem śnieg, mróz i nieprzyjemny wiatr . "...jak w garncu".

SPODNIE: CAMAIEU
TORBA: MOHITO
RESZTA: NO NAME

niedziela, 24 marca 2013

MOJA PRODUKCJA

Już kiedyś pokazywałam zamotek mojej produkcji. Jakoś tak przylgnął mi do tej koszuli i kiedy tylko sięgam po nią wkładam również ów "naszyjnik". Kok to ostatni moja alternatywa na przetłuszczone włosy. No, właśnie znacie ten ból mycia włosów codziennie? Dla mnie to istny koszmar i tak już odkąd pamiętam:(
Zdania na temat mojej fryzury są podzielone. Jedni uważają, że absolutnie NIE, zaś inni że SUPER. Kiedy ostatnio wybrałam się na uczelnię uczesana w koczek dziewczyny były zachwycone. Sądzę, że doceniły odmienność od codzienności ponieważ jestem na trzecim roku i jeszcze nigdy nie byłam na uczelni w związanych włosach:)) A Wy co sądzicie?

SPODNIE: NY
KURTKA:CAMAIEU
KOSZULA: RESERVED
TORBA:GIEŁDA
BUTY: DEICHMANN
KOMIN, NASZYJNIK:DIY
KAMIZELKA: SH
 

wtorek, 19 marca 2013

OBIADEK

Zazwyczaj kiedy jestem na uczelni role domowego kucharz przejmuje mój mąż. Jeżeli go nie ma to zazwyczaj córka robi mielone, pyyyyyyyyyyyszne. Tym razem żadnemu z nich nie chciało się gotować więc przyjechali po mnie na uczelnię i pojechaliśmy do niedawno odkrytej restauracji. Szkoda że dopiero teraz ją odkryliśmy bo żarełko wyśmienite tam podają.
SPODNIE: CAMAIEU
SWETEREK, KOMIN,KURTKA: MIEJSKI SKLEP
BUTY: TARGOWISKO
TORBA:PREZENT
FUTERKO: GIELDA
A dziś jeszcze kilka nowości.
 1.LEGINSY

2. TUNIKA 

 

3.BLUZECZKA

4.KOSZULKA


5. TOREBKA LISTONOSZKA


6. TOREBKA


7. I MOJE SPEŁNIONE MARZENIE: BUTY
czwartek, 14 marca 2013

ANALIZA

Na dobrą sprawe to powinnam robić analizę moich zasobów garderobianych częściej niż robię. Powód mojego stwierdzenia jest taki, że później okazuje się, iż np. szali w odcieniu zieleni to ja mam kilka i gdybym częściej analizowała to pewnie zaoszczędziła bym parę złotych. Cóż mówi się że od przybytku głowa nie boli. Dzisiaj prosty zestaw z lumpikową męską koszulą z Zary w maleńkie czaszki.SPODNIE, KURTKA, SZAL: CAMAIEU
KOSZULA,TORBA: SH
BUTY: DEICHMANN