czwartek, 14 października 2010

BŁĄD MYŚLENIA

W latach dziewiecdziesiątych MÓJ wyjeżdżał do Niemiec w celach zarobkowych .Wielu z Was na pewno wie jak to wówczas było i choc niewielu sie do tego przyznaje to fakty są takie , że oprócz zarobionych pieniędzy zwoziło sie do Polski WSZYSTKO.Wśród ogromu rzeczy jakie MÓJ przywoził zawsze były ciuchy.Wówczas był to zawsze dla mnie zastrzyk w postaci czegoś modnego, innego i...darmowego przede wszystkim.
Dopiero teraz żałuje błędnego wówczas myślenia które poprowadziło mnie do wyrzucenia wielu z ciuchów które teraz byłyby perełkami w mojej garderobie.Tak na przykład było z kilkoma swetrami z przedłużanymi przodami .Nie mogłam zrozumiec dlaczego tak dziwnie są skrojone i co Oni w tym widzą .Pragne zaznaczyc , ze moda miała dla mnie nieco inne znaczenie.
tak więc dziś "naumiana " doświadczeniem chomikuje ciuchy w których juz nie chodzę .Może kiedyś moja Andzia ucieszy sie gdy na maminym strychu wygrzebie kuferek z ciuchami z pierwszej dekady lat dwutysiecznych.
No cóż , a ja kupiłam sweter z długimi przodami i bardzo go lubięKOSZULA:MÓJ
LEGINSY:TARGOWISKO
TORBA ,PASEK :MS(miejski sklepik)
SWETER:NEW YORKER

KOLORY NA DZIŚ:
 • CZARNY
 • SZARY
 • BIALY
A zwierzęce leginsy również TU

5 komentarzy :

 1. Bardzo fajna narzutka!
  Zapraszam do siebie
  http://www.justherfashion.blogspot.com/

  pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Też żałuję wyrzucenia kilku rzeczy "kiedy" bo teraz były by numerem 1 ... Uczmy się więc na błędach :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też parę fajnych rzeczy powyrzucałam...porozdawałam...a teraz żałuje...fajna narzutka.

  OdpowiedzUsuń
 4. ja chomikuje jak najęta - a i tak najlepszych perełek się pozbyłam - głupia ja oj głupia :-) a w tym swetrze jest Ci genialnie !!!!!!

  OdpowiedzUsuń