poniedziałek, 10 września 2012

WCIĄŻ PROBLEMY

Problemy z przesyłaniem zdjęć nie znalazły rozwiązania. Sposbikiem dziś się trochę udało przesłać więc przez czas jakiś powinnam mieć co publikować choć to wciąż zaległe fotki jeszcze z lata..choć i teraz u nas nadal pogoda iście letnia.
 Co do mojego zdrowia to ciut ciut lepiej i oby szło w tym kierunku.
Co do ostatnich zakupów to od przyjazdu z wakacji nie kupiłam nic nowego bo i nic mi w oko nie wpadło podczas dwóch zaledwie wizyt w galerii. Muszę chyba znów odwiedzić mój lumpik ..oj nie byłam tam już ze trzy miesiące.
Ostatnio często łączę ciuchy  w różne zestawienia i tym samym zyskuję nowe stylizacje ze starymi ciuchami. Kiedyś miałam tak, że jeżeli kupiłam bluzke z myślą o zestawieniu jej z konkretnymi spodniami to tak już nosiłam i rzadko wkładałam ją do czegoś innego. Dziś łączę wszystko ze wszystkim. Stawiam też ostatnimi czasy na prostsze stylizacje. Kiedyś im bardziej ekstrawagancka bluzka tym bardziej pożądana przeze mnie.Dziś jakoś niekoniecznie.
SPODNIE:ORSAY
KOSZULKA,NARZUTKA, BUTY:GIEŁDA
BRANSOLETKA: H&M
TORBA: SKLEPIK

4 komentarze :

  1. jeśli chodzi o zdjęcia na blogspocie jest limit, do limitu nie licza sie zdjęcia mniejsze niz 799x799 pikseli, inaczej na większe trzeba go dokupić

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie widać, że coś ze zdrowiem "nie tak", promiennie wyglądasz i muszę przyznać, że w takim wydaniu bardzo mi się podobasz. Łącz ciszki dalej, baw się tym co masz, wcale nie musi być "coś' nowego, wyjdą Ci zapewne bardzo ciekawe zestawy...pozdrawiam...

    OdpowiedzUsuń