piątek, 6 stycznia 2012

TYTUŁ BLOGA

Dzisiaj w komentarzach znalazłam taki
Potworek pisze...

Ciężko powiedzieć, że jesteś z modą na "ty", określiłabym to raczej na "proszę pani", albo "znamy się tylko z widzenia". W Twoich stylizacjach niestety nie ma nic oryginalnego, ja bym powiedziała, że wrzucasz na siebie co pierwsze wypadnie z szafy. Nie kupujesz nic wyjątkowego, ubierasz się jak 90% Polek klasy średniej. Przykro mi, te kalosze ni wpiął ni wypiął. Nie wiem czemu ktoś bez stylu i smaku chwali się swoją "szafą" i "stylizacjami".

Coby ustosunkować się do niego i pokazać go szerszej rzeszy mnie odwiedzających poświęcam tylko jemu dzisiejszy post.
Na moim blogu szafiarskim nierzadko spotykam się z krytyką i nie boje się jej , wpisane jest to bowiem w jego istotę. Nigdy też nie usuwam takich komentarzy za wyjątkiem tych wulgarnych. Cieszę się z każdej opinii i każdego komentarza . Dzisiejszy komentarz oraz kolejny który ukazał sie po moim "podziękowaniu" za odwiedziny zmusił mnie by opublikować to co ja o tym myślę. To, że komentującej wydaje się , że krytykuje mój styl poprzez nazywaniem go bazarowym -jej sprawa ponieważ ja nigdy nie ukrywałam faktu, że kupuję na targowiskach i żadne mi to odkrycie ale fakt analizy w tym komentarzu tytułu mojego bloga był głównym tego powodem.Nigdy też , podkreślam nigdy nie pisałam, że moje stylizacje są wyjątkowe lub odbiegające od tego w co ubiera się "90% Polek klasy średniej".
Co zaś się tyczy tytułu bloga to tłumaczenie jego dosłowne zarówno u mnie jak i u większości blogujących chyba raczej mija się z celem i ......chyba jednak z tego powinna zdawać sobie sprawę komentująca mój post Pani o nicku "POTWOREK"

7 komentarzy :

 1. Jeżeli sama twierdzisz, że Twoje stylizacje nie są wyjątkowe, to jaki sens jest w pokazywaniu ich światu? To coś na zasadzie publikowania instrukcji parzenia czarnej herbaty, albo krojenia chleba w sposób, w jaki robi to 90% społeczeństwa. Oczywiście, masz do tego pełne prawo, ale ja nie widzę w tym jakiegoś głębszego sensu. Nagle wszyscy interesują się 'modą' i prowadzą blogi 'szafiarskie', chociaż tak po prawdzie nie mają o tym bladego pojęcia. A targowiskom nie jestem przeciwna, jeżeli znajdzie się coś fajnego, godnego uwagi, to czemu nie? Ponadto moda bazarowa to nie jest kupowanie czegoś na bazarze. Gorzej, jak kupuje się 'to co wszyscy' i nosi 'to co wszyscy', a na dokładkę pokazuje całemu światu, a potem gniewa i robi wielkie mecyje, jak ktoś to w jakiś sposób skomentuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. haha:)
  przestań,ta idiotka pisze tez do mnie!
  nie publikuj tego,niech się dowartościowuje gdzieś indziej -kobieta bez twarzy,tchórz jeden,będzie wypocinami swoimi zaśmiecać nasze blogi,jakby kogoś interesowało jej zdanie.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mm, droga Gosiu, dobrze, że właśnie popisałaś się swoją inteligencją obrażając mnie. Kobieta bez twarzy? Tchórz? No zabawne. Będąc tchórzem nie napisałabym nic ze swojego konta, pisałabym jako Anonim. Dlaczego moje zdanie miałoby być mniej ważne od Twojego? Każdy człowiek ma prawo do swojej opinii i każdy ma prawo ją wyrazić. Bawi mnie Twoja postawa, a jeżeli już mamy zachowywać się jak dzieciaki, to mogłabym powiedzieć, że Ty swoimi wypocinami, Gosiu, zaśmiecasz sieć.
  Panią Mikę pozdrawiam i szanuję za to, że potrafi kulturalnie odpowiedzieć na komentarz.
  Pani Gosi - Nie pozdrawiam. Nazywając mnie idiotką pokazała, że jest osobą niesamowicie nieinteligentną (mówiąc niezwykle eufemistycznie) i zadufaną w sobie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Hmm tak nawiasem, komentuję również inne blogi, moje opinie nie są zawsze negatywne, jednak zawsze są szczere.

  OdpowiedzUsuń
 5. Nikt nie jest idealny. Potworek ma swoje zdanie(bolesne), ale Mika też ma prawo do swojego bloga. Po co taki zarzut, że pokazuje światu stylizacje, skoro nie wnoszą nic nowego? Nie muszą. Blog to tylko zabawa(dla większości). Nie podoba się, nie zaglądaj, Potworku :) Wiem, zaraz i mnie się oberwie, trudno:D

  OdpowiedzUsuń
 6. Każdy ma prawo do swojej oceny ale w grzeczny sposób. Moim zdaniem nasze blogi nie muszą być aż tak wspaniałe i pokazywać super ciuchy z wybiegów, po prostu szukamy swojego stylu, cały czas ucymy się, wybieramy to co jest/ naszym zdaniem / dla nas najlepsze i pokazujemy trochę siebie. Mika pozdrawiam....

  OdpowiedzUsuń